• Current UK Student National Squad

    Meet our squad members

    Ross Sharman

    Head Coach

    Sarah Elliot

    Assistant Coach

    Arron Matharu

    Assistant Coach

    Angelica Celinska

    Assistant Coach

    Sam Tudor

    Captain (M)

    Amy Burgess

    Captain (F)

  • Black Belt Female Squad

    Holly Davies

    Cardiff Met

    Ellie Salmon

    Arts London

    Asma Afzal

    East London

    Agapi Chrisi

    Bristol

    Lucy Truong

    Aberdeen

    Victoria Turner

    Edinburgh

    Tia Mlinaric

    Newcastle

    Izzy Cadec

    York

    Maresha Grewal

    Worcester

    Natasha Hadlow

    Loughborough

    Jenny Feron

    Manchester

    Lara Walters

    Durham

    Rebecca Scobie

    Dundee

    Tahmina Khanon

    City London

    Nicole Scholten

    Nott Trent

    Lily Bunting

    Cardiff

    Jess Holmes

    DeMontfort

    Rachel McCune

    Liverpool

    Ellie Hawkin

    Manchester Met

    Erin Shaw

    Glasgow

    Catherine Henryanto

    Warwick

    Ella Sands

    Newcastle

    Frances Williams

    Manchester Met

    Shayanne Sarsoza

    Anglia Ruskin

    Kirsten Barrett

    Stirling

    Katie Cummings

    Nott Trent

    Lorena Stevenson

    Open Uni

    Honour Clutterbuck

    Loughborough

    Grace Leppard

    Birmingham

    Rimini Auciello

    Nott Trent

    Lindsay Scott

    Aston

    Shukri Lloyd

    Cambridge

    Daisy Johnson

    Bournemouth

    Katie Moon

    Loughborough

    Zahra Butt

    Westminster

    Maddie Ball

    Bristol

  • Black Belt Male Squad

    Joshua Iyalla

    Leeds

    Mark Bennett

    Manchester Met

    Fin Godfrey

    Swansea

    Matt Storey

    UCFB

    Daniel Tuley

    Manchester Met

    Ericas Luckauskas

    Portsmouth

    Jack Totten

    St Andrews

    Chris Geddie

    Bristol

    Dominic Gilbert

    Swansea

    Nidhish Pujari

    Aberdeen

    Louis Streets

    Liverpool

    Cashel Goggin

    Manchester Met

    Jay Murdoch

    Aberdeen

    Jamie Wilson

    Liverpool JM

    Jonty Yin

    Cambridge

    Tom Morgan

    Swansea

    Leonard Liboro

    Loughborough

    Joseph Ventre

    Portsmouth

    Nick Henryanto

    Queen Mary

    Kieran Sullivan

    Nott Trent

    Jack Rowe

    Warwick

    Jacob Thorley

    Nottingham

    Jack Gould

    Loughborough

    Cameron Park

    Manchester Met

    Rishi Jobanputra

    Warwick

    Tom Broom

    Nott Trent

    Maciej Gasiorowski

    London SE

    Vikram Lehil

    Loughborough

    Savya Aggarwal

    Imperial

    Pradeep Chandraskera

    Durham

    Mikael Cacia

    Staffordshire

    Aaron Bryant

    UClan

    Dylan Milne

    Edge Hill

    Craig Adamson

    SRUC

    Sami El-Nagi

    Kings College

  • Colour Belt Female Squad

    Farah Yusuf

    Coventry

    Amy Montague

    Chester

    Natalie Klimecka

    Aberdeen

    Ella Murphy

    Manchester

    Anjali Patel

    Bath

    Hajar De Leon

    Aston

    Imogen Fraser-Clark

    Swansea

    Jessica Fielder

    Leeds

    Charlotte Donker

    Manchester Met

    Victoria Hillson

    Cardiff

    Stella Gere

    Manchester Met

    Elizabeth Rusbridge

    Nott Trent

    Zaynab Rasul

    Aston

    Bethan Yendle

    Swansea

    Molly Costello

    Manchester Met

    Nikkita Miller

    BIPA

    Eirlys Walters

    Cambridge

    Megan Murphy

    Leeds

    Molly Gillings

    Portsmouth

    Abigail Bond

    Leeds

    Natasha Lee

    Manchester

  • Colour Belt Male Squad

    Sam Capp

    Manchester Met

    Kevin Tsang

    Aston

    Reece Franklin

    Loughborough

    Jorge Siliya

    Huddersfield

    Alwin Varghese

    Aston

    Sam Duke

    DeMontfort

    Loise Alicuman

    Aston

    Dmitriy Pak

    Swansea

    Hengjian Jia

    Warwick

    Joao Nogueira

    Manchester Met

    Aidan Newbery

    Nott Trent

    Will Dobbs

    Manchester Met

    Shilen Patel

    Imperial

    Ahmed Hagomer

    Swansea

    Adrian Stewart

    Manchester Met

    Dimitri Perricos

    Warwick

    Brian Williams

    Worcester

    Jonathan Woolett-Light

    Swansea

    Alex Dawson

    Loughborough

    Carlton Benjamin

    Manchester Met

    Jack Wright

    Birmingham

    Alex Adshead

    Nott Trent

    Tierique Carty

    Reading

    Jerich Casiano

    Manchester Met

    All Posts
    ×